Jesteśmy polską spółką, która specjalizuje się w robotach budowlano - montażowych i remontowych konstrukcji stalowych oraz instalacji technologicznych i rurociągów przemysłowych.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBUD powstało 1 czerwca 2004 roku w Toruniu.
W obecnej formie prawnej nasza firma istnieje od 1 stycznia 2009 roku.

Oto powody, dla których warto wybrać właśnie nas:

Doświadczona kadra

Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół wysoko wykwalifikowanych monterów, spawaczy i projektantów, którzy są w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonania nawet najbardziej skomplikowanych prac. Nasi pracownicy sprawdzili się w praktyce przy wielu projektach realizowanych dla firm z całej Polski, niejednokrotnie udowadniając przy tym, że wiedza, kreatywność i zaangażowanie są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Najszersza oferta

Nasza firma oferuje szeroki zakres prac montażowych nowych instalacji oraz remontów i modernizacji już istniejących. Potrafimy pracować nawet w najtrudniejszych warunkach, a prowadzone przez nas działania nie powodują konieczności zamykania modernizowanych obiektów. Stawiamy na najnowsze technologie i cały czas poszerzamy zakres naszych kompetencji oraz modernizujemy posiadane zaplecze techniczne, aby dzięki temu jeszcze lepiej spełniać oczekiwania Klientów.

Dziesiątki zadowolonych Klientów

W ciągu ponad dekady działalności z powodzeniem obsługiwaliśmy już takie renomowane przedsiębiorstwa, jak chociażby GZNF Fosfory, oddziały Krajowej Spółki Cukrowej m.in. Cukrownie Kruszwica, Malbork, Nakło, Dobrzelin, Krasnystaw, Kluczewo, oddział Südzucker Polska: Cukrownia Strzyżów, CIECH Soda Polska Inowrocław, Luvena Luboń, OLPP, Michelin Polska Olsztyn, PCC Rokita Brzeg Dolny, Mondi Świecie, International Paper Kwidzyń, AB TECHNO Engineering Warszawa, Naftoserwis Warszawa, Siarkopol Gdańsk

Jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.

Tym, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji jest najwyższa jakość wykonanych prac oraz pełna odpowiedzialność za ich rezultaty. W ciągu wieloletniej działalności zawsze kładliśmy nacisk właśnie na te wartości, co zostało docenione przez naszych Klientów.

Copyright 2015 Techbud. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by 8k.com.pl.